Yasal Uyarı ve Kullanım Şartları

yasal uyarılar

 AŞAĞIDA YER ALAN AÇIKLAMALARI LÜTFEN DİKKATLE OKUYUNUZ. SİTEMİZİ ZİYARET ETTİĞİNİZDE BURADA YER ALAN/BELİRTİLEN UYGULAMALARI KABUL ETMİŞ OLACAKSINIZ

Uyarı: Bu sayfada yer alan tüm başlıklar yasal uyarı ve kullanım şartlarını kapsamaktadır.

Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı Visa Center Ltd. Şti. (bundan böyle kısaca “Visa Center” olarak anılacaktır), şirket kurucuları, ortakları, müdürleri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin ve VİSA CENTER’in yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

VİSA CENTER bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.

Bilgilendirme ve Feragat

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette VİSA CENTER tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir.

VİSA CENTER hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman söz konusu bilgileri değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir.

Bu web sitesine erişim ve sitede yer alan bilgilerin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun VİSA CENTER, şirket kurucuları, ortakları, müdürleri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler ve VİSA CENTER’ in yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların sorumlu tutulamaz.

Önemli Bilgilendirme

Visa Center Ltd.Şti (VİSA CENTER) bulunduğu ülkedeki kanun ve yönetmeliklere göre kayıtlı , operasyonel ticari hizmet veren ve aynı zamanda konsolosluk başvurularına ve yetkililerine aracılık eden sorumlu hizmet kuruluşudur. Ancak VİSA CENTER, Büyükelçilik ve Konsolosluklarının uzantılı bir kuruluşu ve devlet kurumu değildir .

Danimarka Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay

ondanimarka konsolosluk iletişim

Visa Center Global Vize Hizmetleri, Danimarka Vize Başvuru Merkezi, Gaziantep Ofisinden sevgiler.

Danimarka, 1973 yılında Avrupa Birliği tam üyesi oldu ve o günden bu yana aralıksız olarak AB’nin bir parçası. İskandinavya içerisinde yer alan önemli bir ülke olan Danimarka, refah seviyesi yüksek İskandinav ülkelerinden biri. Türk Bordo Pasaport sahiplerinin, Schengen vizesi alarak 90 güne kadar ki seyahatlerini gerçekleştirebileceği Danimarka, aynı zamanda uzun süreli Danimarka vizesi de veriyor.

Danimarka Vize Başvuru Merkezi, Gaziantep ofisimizden, siz değerli misafirlerimize ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Vize Başvuru Merkezi ofisimize gelerek, aklınızdaki sorular, Danimarka’da yaşam, Danimarka vizesi almak için gerekli belgeler gibi birçok konuda fikir alışverişi yaparken, öte yandan başvurunuzu da bizimle gerçekleştirebilirsiniz. Gaziantep ofisimiz, Türkiye’de bulunan ofislerimizin merkezi niteliğindedir.

Danimarka Vize Başvuru Merkezi – Adana

Danimarka Vize Başvuru Merkezi ofisimiz, Adana’da yer alıyor. Bilindiği gibi Yeşil, Gri ya da Siyah Pasaport sahipleri, gerçekleştirecekleri memuriyet, hizmet ve diploması gereği, 180 gün içerisinde 90 gün süre ile Danimarka’ya vizesiz seyahat gerçekleştirebilmelerine karşın, Bordo Pasaport sahipleri ne yazık ki bu haktan faydalanamıyor.

Henüz Avrupa Birliği’nde olmamamız sebebi ile yaşanan bu hak mahrumiyeti, gelecekte nasıl değişir bilemiyoruz. Ancak, hali hazırda Danimarka’ya gitmek için ihtiyacınız olan ve 90 güne kadar ihtiyacınızı karşılayan vize türü, Schengen vizesi.

Danimarka vizesi almak istiyor ve Adana’da yaşıyorsanız, bu durumda sizleri Adana Vize Başvuru Merkezi şubemizde ağırlayabiliyoruz. Adana’dan yapacağınız başvuru ile sizler bir başka büyükşehre gitmek zorunda kalmıyorken, bizler tüm süreci buradan yönetebiliyoruz.

Danimarka Vize Başvuru Merkezi – Hatay

Uzun süreli Danimarka vizesi işlemleriniz için Türkiye’nin her noktasında bulunan Vize Başvuru Merkezi ofislerimize gelebilirsiniz. Yalnızca Schengen vizesi değil, her türden Danimarka vizesi almak sizlerin de gerçekleştirebileceği bir eylem. Hatay’da bulunan Danimarka Vize Başvuru Merkezi olarak, siz değerli konuklarımızı bu ilimizde de ihtiyacınız olan vizeye kavuşturabiliyoruz.

Danimarka’da yaşamak, oturum almak ve çalışma iznine sahip olmak üzere, Danimarka D tipi ulusal vize başvurularınızı, Hatay ofisimizden gerçekleştirebilirsiniz. Bu doğrultuda yetkin, profesyonel ve uzman arkadaşlarımız ile irtibat kurarak, gerekli belgeleri temin ederek bu başvuruyu başlatmak için bizlere gelin, Danimarka vizesi alın ve hayaliniz gerçek olsun.

Danimarka Vize Başvuru Merkezi – Kahramanmaraş

Kahramanmaraş’ta yaşıyor ve burada yaşarken Danimarka vize başvurusu için şehirden uzaklaşamıyorsanız, güzel haber. Kahramanmaraş Vize Başvuru Merkezi olarak hizmetinizdeyiz. Verdiğimiz hizmet çerçevesinde Danimarka vizesi de dâhil olmak üzere dünyanın her noktasına vize imkânı sunuyor, üstelik bunu gerçekleştirirken sizlerin şehirden çıkmasına gerek bırakmıyoruz.

Danimarka vizesi almak üzere bizler ile günün her anı, haftanın, ayın ve yılın her günü irtibata geçebilirsiniz. Birlikte gerçekleştireceğimiz başvuru ile Danimarka Vize Başvuru Merkezi imkânlarımızdan faydalanın, sizler de Danimarka vizesi sahibi olun.

Danimarka Vize Başvuru Merkezi – Mersin

Danimarka vizesi başvurunuzu gerçekleştirdiğimiz illerimizden biri de Mersin. Mersin, Danimarka Vize Başvuru Merkezi, danışmanlık hizmetlerine devam ediyor. Buradan yapacağınız başvurular neticesinde, tarafınıza ‘’Danimarka vize randevunuz oluşturuldu’’ bilgisi veriyor ve randevunuzu almadan önce hazırlayıp tarafımıza ilettiğiniz tüm evrakları detaylıca inceliyoruz.

Yaptığımız inceleme sayesinde evrakta sorun yaşama şansınız sıfıra inerken, Danimarka vizesi almak hayal olmaktan öteye geçiyor. Sizler de Vize Başvuru Merkezi Mersin ofisimiz ile irtibata geçin, %99’a varan başarı oranına sahip deneyimlerimizden faydalanın.

Danimarka Vize Başvuru Merkezi – Şanlıurfa

Şanlıurfa, Danimarka Vize Başvuru Merkezi olarak güncel prosedürleri ve vize bürokrasisini çok sıkı takip ediyoruz. Şanlıurfa’da yaşayan vatandaşlarımıza en doğru hizmeti verebilmek adına, bu ilde bulunan ofisimiz de dahil olmak üzere tüm Türkiye’ye en doğru hizmeti sunmak bizim vazifemiz.

Güncellenen Danimarka vizesi fiyatları hakkında bilgi almak, Danimarka vizesi almak için gerekli olan belgeleri öğrenmek ve daha fazla bilgi için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Bölgenin ve ülkenin en uzman vize danışmanlığı ekibine sahip olan firmamız, siz değerli müşterilerimiz için yapacağı analiz neticesinde, önce hangi vize almanız gerektiğini belirlesin, hemen ardından da sizlere ihtiyaç duyulacak belgeler listesini ücretsiz olarak iletsin. Yerine getireceğiniz küçük işlemler sayesinde, belgeleri temin ederek tarafımıza iletin, hızlı bir şekilde Danimarka vizenizi temin edelim.

Danimarka Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay S.S.S

Danimarka Konsolosluğu Ankara İletişim Bilgileri Nedir?

Yukarı Dikmen Mahallesi,
Turan Güneş Bulvarı No:106,
Yıldız Kule İş Merkezi, Kat: 22
06550, Ankara
Tel. +90 (312) 408 33 00
E-mail: [email protected]

Danimarka Konsolosluğu İstanbul İletişim Bilgisi Nedir?

Danimarka Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay Vize İşlemleri Nedir?

Gaziantep ve yakın güney illerinde ikamet ediyorsanız ve Danimarka vizesi almak istiyorsanız, Danimarka Gaziantep Fahri Konsolosluğu merkezine müracaat edip vize için başvurunuzu yapabilirsiniz. Aynı şekilde Adana, Diyarbakır ve Hatay’da da vize başvuru merkezlerinde vize başvuruları kabul edilmektedir. Danimarka vatandaşıysanız da bazı resmi evrak işlemleri için kurumdan hizmet talebi yapabilirsiniz. Bu işlemler arasında pasaport, nüfus, noter gibi konular yer alır.

Covid-19 Ve Danimarka Vize Başvuruları

danimarka covid kriterleri

Tüm diğer ülkeler gibi Danimarka da Covid-19 salgını sebebiyle vize başvuruları konusunda sağlam önlemler alıyor.

Vize alımı durdurma, uçuş seferleri iptali gibi birçok önlemle vatandaşlarının ağlığını koruyup salgını bir an önce atlatmaya çalışan Danimarka, Avrupa ülkeleri arasında en sıkı duran ve bu duruşunu vaka ve ölü sayılarında da kanıtlayan bir ülke.

Özellikle virüsün yayılma hızının düştüğü bu dönemlerde insanlarda oluşabilecek rehavete karşı da yine onların iyiliği için bazı yasal kısıtlamalar getiriliyor.

An itibariyle vize başvurusu durdurulan Danimarka için normal şartlar altında vize başvurusu için gereksinimleri aşağıda derledik.

Danimarka Vize Başvurusu İçin Gerekenler

Pek çok ülkede olduğu gibi Danimarka da vize başvurularında belirli alanlarda bazı belgeler istemektedir. Vize ücretini İstanbul/Şişli adresinde bulunan Danimarka Başkonsolosluğu üzerinden yatırdıktan sonra aşağıdaki belgeleri teslim etmeniz gerekir.

  • Pasaport
  • Danimarka vize başvuru formu
  • 2 Adet biometrik fotoğraf
  • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi
  • Danimarka seyahatinizde kullanacağınız konaklama bilgileri
  • Son 3 aya ait olacak şekilde düzenlenmiş maaş bordrosu.(Islak imzalı, kaşeli)
  • Resmi Gazete İlanı Kopyası
  • Orijinal Faaliyet Belgesi
  • SGK İşe Giriş Belgesi

Covid-19 Ve Danimarka Vize Başvuruları

Danimarka, giriş kısıtlamaları kapsamında tüm giriş-çıkışları kapatmış durumda. Bu süreçte yeni vize başvurusu işlemi yapılmamasının yanı sıra, 19 Mart 2020 tarihinden önce yapılmış vize başvuruları değerlendirilecektir.

Türkiye başvuru merkezleri de bir sonraki duyuruya kadar şimdilik askıya alınmış durumda. Halihazırda Danimarka giriş vizesi bulunanlar dahil şu anlık Danimarka sınırları dahilinde hiçbir giriş çıkış kabul edilmiyor.

Öncelikli işleri olan yabancı uyruklu vatandaşların, gerekli belgeleri temin ederek giriş çıkışlarda kolaylık hizmetine tabi tutuluyorlar.

Covid-19 tedbirleri kapsamında yapılan vize başvuruları için gönderilmesi gereken pasaport ve diğer belgeleri kurye aracılığı ile gönderilmesi kararı alındı. Anlaşmalı kurye firmalarıyla uygun fiyata güvenilir olarak gönderim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun yanı sıra vize başvurusu işlemini Covid-19 salgını geçtikten sonra öncelikli olarak tamamlamak isteyenler, şimdiden internet üzerinden gerekli belgeleri temin edebilir, sıra numaralarını alarak kurye aracılığı ile gerekli yerlere belgelerini ulaştırabilirler.

Salgın sonrasında açılan vize başvurularında, öncelikli sıraya sahip olabilmek için bu tür işlemleri şimdiden halletmeniz, sizin lehinize olacaktır.

Danimarka Vize Başvuru ve Covid-19 S.S.S

Danimarka Covid-19 Koşulları Nelerdir?

Danimarka’ya giriş hakkında önemli Danimarka’ya girişte test ve izolasyon için artık yasal gereklilikler var. Yurtdışı seyahatinizden eve döndüğünüzde nasıl davranmanız gerektiği hakkında daha fazla bilgiyi coronasmitte.dk adresinden okuyabilirsiniz. Danimarka’ya girişle ilgili sorular Ulusal Polise yöneltilmelidir. Ulusal Polisin COVID-19 web sitesinde Danimarka’ya giriş kısıtlamalarıyla ilgili soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Danimarka’ya girişle ilgili olarak Polis yardım hattına da başvurabilirsiniz: +45 7020 6044. Danimarka’ya girişte test ve izolasyonla ilgili yasal gereklilikler getirilmiştir. Danimarkalı Yetkililerin Ortak Web Sitesinde daha fazlasını buradan okuyun. Danimarka’ya girişle ilgili sorular Danimarka Ulusal Polisine yöneltilmelidir. Danimarka Polisi Varış Yardım Hattını +45 7020 6044 numaralı telefondan arayın. Vize işlemleri Şu anda Danimarka’ya ancak değerli bir amacınız varsa girebilirsiniz. Danimarka Polisinin web sitesinde neyin değerli bir amacı oluşturduğu hakkında daha fazla bilgi edinin. Not: Değerli amaçların 9 Ocak – 20 Nisan 2023 tarihleri ​​arasında daha da kısıtlandığını unutmayın

Danimarka Covid-19 testi istiyor mu?

Danimarka seyahatlerinde Covid-19 testi olmak gereklidir.

Danimarka Seyahatleri Açık mı?

Şu anda Türkiye’den Danimarka’ya seyahat etmek isteyen kişiler Schengen vize başvurusu yapabilmektedir.