Danimarka Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay

ondanimarka konsolosluk iletişim

Visa Center Global Vize Hizmetleri, Danimarka Vize Başvuru Merkezi, Gaziantep Ofisinden sevgiler.

Danimarka, 1973 yılında Avrupa Birliği tam üyesi oldu ve o günden bu yana aralıksız olarak AB’nin bir parçası. İskandinavya içerisinde yer alan önemli bir ülke olan Danimarka, refah seviyesi yüksek İskandinav ülkelerinden biri. Türk Bordo Pasaport sahiplerinin, Schengen vizesi alarak 90 güne kadar ki seyahatlerini gerçekleştirebileceği Danimarka, aynı zamanda uzun süreli Danimarka vizesi de veriyor.

Danimarka Vize Başvuru Merkezi, Gaziantep ofisimizden, siz değerli misafirlerimize ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Vize Başvuru Merkezi ofisimize gelerek, aklınızdaki sorular, Danimarka’da yaşam, Danimarka vizesi almak için gerekli belgeler gibi birçok konuda fikir alışverişi yaparken, öte yandan başvurunuzu da bizimle gerçekleştirebilirsiniz. Gaziantep ofisimiz, Türkiye’de bulunan ofislerimizin merkezi niteliğindedir.

Danimarka Vize Başvuru Merkezi – Adana

Danimarka Vize Başvuru Merkezi ofisimiz, Adana’da yer alıyor. Bilindiği gibi Yeşil, Gri ya da Siyah Pasaport sahipleri, gerçekleştirecekleri memuriyet, hizmet ve diploması gereği, 180 gün içerisinde 90 gün süre ile Danimarka’ya vizesiz seyahat gerçekleştirebilmelerine karşın, Bordo Pasaport sahipleri ne yazık ki bu haktan faydalanamıyor.

Henüz Avrupa Birliği’nde olmamamız sebebi ile yaşanan bu hak mahrumiyeti, gelecekte nasıl değişir bilemiyoruz. Ancak, hali hazırda Danimarka’ya gitmek için ihtiyacınız olan ve 90 güne kadar ihtiyacınızı karşılayan vize türü, Schengen vizesi.

Danimarka vizesi almak istiyor ve Adana’da yaşıyorsanız, bu durumda sizleri Adana Vize Başvuru Merkezi şubemizde ağırlayabiliyoruz. Adana’dan yapacağınız başvuru ile sizler bir başka büyükşehre gitmek zorunda kalmıyorken, bizler tüm süreci buradan yönetebiliyoruz.

Danimarka Vize Başvuru Merkezi – Hatay

Uzun süreli Danimarka vizesi işlemleriniz için Türkiye’nin her noktasında bulunan Vize Başvuru Merkezi ofislerimize gelebilirsiniz. Yalnızca Schengen vizesi değil, her türden Danimarka vizesi almak sizlerin de gerçekleştirebileceği bir eylem. Hatay’da bulunan Danimarka Vize Başvuru Merkezi olarak, siz değerli konuklarımızı bu ilimizde de ihtiyacınız olan vizeye kavuşturabiliyoruz.

Danimarka’da yaşamak, oturum almak ve çalışma iznine sahip olmak üzere, Danimarka D tipi ulusal vize başvurularınızı, Hatay ofisimizden gerçekleştirebilirsiniz. Bu doğrultuda yetkin, profesyonel ve uzman arkadaşlarımız ile irtibat kurarak, gerekli belgeleri temin ederek bu başvuruyu başlatmak için bizlere gelin, Danimarka vizesi alın ve hayaliniz gerçek olsun.

Danimarka Vize Başvuru Merkezi – Kahramanmaraş

Kahramanmaraş’ta yaşıyor ve burada yaşarken Danimarka vize başvurusu için şehirden uzaklaşamıyorsanız, güzel haber. Kahramanmaraş Vize Başvuru Merkezi olarak hizmetinizdeyiz. Verdiğimiz hizmet çerçevesinde Danimarka vizesi de dâhil olmak üzere dünyanın her noktasına vize imkânı sunuyor, üstelik bunu gerçekleştirirken sizlerin şehirden çıkmasına gerek bırakmıyoruz.

Danimarka vizesi almak üzere bizler ile günün her anı, haftanın, ayın ve yılın her günü irtibata geçebilirsiniz. Birlikte gerçekleştireceğimiz başvuru ile Danimarka Vize Başvuru Merkezi imkânlarımızdan faydalanın, sizler de Danimarka vizesi sahibi olun.

Danimarka Vize Başvuru Merkezi – Mersin

Danimarka vizesi başvurunuzu gerçekleştirdiğimiz illerimizden biri de Mersin. Mersin, Danimarka Vize Başvuru Merkezi, danışmanlık hizmetlerine devam ediyor. Buradan yapacağınız başvurular neticesinde, tarafınıza ‘’Danimarka vize randevunuz oluşturuldu’’ bilgisi veriyor ve randevunuzu almadan önce hazırlayıp tarafımıza ilettiğiniz tüm evrakları detaylıca inceliyoruz.

Yaptığımız inceleme sayesinde evrakta sorun yaşama şansınız sıfıra inerken, Danimarka vizesi almak hayal olmaktan öteye geçiyor. Sizler de Vize Başvuru Merkezi Mersin ofisimiz ile irtibata geçin, %99’a varan başarı oranına sahip deneyimlerimizden faydalanın.

Danimarka Vize Başvuru Merkezi – Şanlıurfa

Şanlıurfa, Danimarka Vize Başvuru Merkezi olarak güncel prosedürleri ve vize bürokrasisini çok sıkı takip ediyoruz. Şanlıurfa’da yaşayan vatandaşlarımıza en doğru hizmeti verebilmek adına, bu ilde bulunan ofisimiz de dahil olmak üzere tüm Türkiye’ye en doğru hizmeti sunmak bizim vazifemiz.

Güncellenen Danimarka vizesi fiyatları hakkında bilgi almak, Danimarka vizesi almak için gerekli olan belgeleri öğrenmek ve daha fazla bilgi için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Bölgenin ve ülkenin en uzman vize danışmanlığı ekibine sahip olan firmamız, siz değerli müşterilerimiz için yapacağı analiz neticesinde, önce hangi vize almanız gerektiğini belirlesin, hemen ardından da sizlere ihtiyaç duyulacak belgeler listesini ücretsiz olarak iletsin. Yerine getireceğiniz küçük işlemler sayesinde, belgeleri temin ederek tarafımıza iletin, hızlı bir şekilde Danimarka vizenizi temin edelim.

Danimarka Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay S.S.S

Danimarka Konsolosluğu Ankara İletişim Bilgileri Nedir?

Yukarı Dikmen Mahallesi,
Turan Güneş Bulvarı No:106,
Yıldız Kule İş Merkezi, Kat: 22
06550, Ankara
Tel. +90 (312) 408 33 00
E-mail: [email protected]

Danimarka Konsolosluğu İstanbul İletişim Bilgisi Nedir?

Danimarka Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay Vize İşlemleri Nedir?

Gaziantep ve yakın güney illerinde ikamet ediyorsanız ve Danimarka vizesi almak istiyorsanız, Danimarka Gaziantep Fahri Konsolosluğu merkezine müracaat edip vize için başvurunuzu yapabilirsiniz. Aynı şekilde Adana, Diyarbakır ve Hatay’da da vize başvuru merkezlerinde vize başvuruları kabul edilmektedir. Danimarka vatandaşıysanız da bazı resmi evrak işlemleri için kurumdan hizmet talebi yapabilirsiniz. Bu işlemler arasında pasaport, nüfus, noter gibi konular yer alır.